Przejdź do treści

AB INDUSTRY S.A.

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i budujemy zakłady przemysłowe. Wyposażamy je w instalacje procesowe oraz projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i elektryki. Posiadamy ogromne doświadczenie w relokacji zakładów i linii produkcyjnych. Realizujemy projekty na całym świecie, nasz doświadczony 120 osobowy zespół inżynierów realizuje je w sposób Uczciwiy, Profesjonalny i Na Czas

Starszy projektant instalacji procesowych

Miejsce pracy: Puławy

Opis stanowiska

  • wykonywanie obliczeń procesowych (bilans cieplny/masowy, obliczenia hydrauliczne, symulacje procesowe)
  • tworzenie i aktualizowanie schematów przepływowych PFD, schematów technologicznych P&ID oraz procesowych arkuszy danych (Process data sheet)
  • współpraca z klientem / dostawcą w sprawach projektowych
  • uczestniczenie w naradach technicznych, w tym w przeglądach bezpieczeństwa HAZOP
  • udział w delegacjach (również zagranicznych), związanych z inspekcją, testami i uruchomieniem instalacji procesowych

Wymagania

  • branżowe wykształcenie techniczne,
  • min. 6 lat profesjonalnego doświadczenia w tym w świadczeniu usług inżynieryjnych w branżach oil & gas i/lub spalarni i/lub chemicznej i/lub oczyszczalni ścieków,
  • dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie,
  • motywacja i proaktywne nastawienie,
  • umiejętność pracy zespołowej w profesjonalnej grupie inżynieryjnej,

Oferujemy

  • możliwość pracy hybrydowej
  • udział w budowaniu struktur projektowych firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.