Przejdź do treści

AB INDUSTRY S.A.

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i budujemy zakłady przemysłowe. Wyposażamy je w instalacje procesowe oraz projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i elektryki. Posiadamy ogromne doświadczenie w relokacji zakładów i linii produkcyjnych. Realizujemy projekty na całym świecie, nasz doświadczony 120 osobowy zespół inżynierów realizuje je w sposób Uczciwy, Profesjonalny i Na Czas

Senior piping designer

Miejsce pracy: Puławy

Opis stanowiska

  • tworzenie modeli 3D instalacji rurociągowych,
  • projektowanie rurociągów przemysłowych w oparciu o normy branżowe,
  • tworzenie dokumentacji projektowej,
  • uzgodnienia dokumentacji z jednostką notyfikowaną

Wymagania

  • min. 6 lat profesjonalnego doświadczenia nas stanowisku samodzielnego projektanta / projektanta wiodącego branży piping,
  • umiejetość wykonywania analiz i kalkulacji naprężeń rurociągów w oprogramowaniu AutoPipe,
  • motywacja i proaktywne nastawienie,
  • umiejętność pracy zespołowej w profesjonalnej grupie inżynieryjnej,

Oferujemy

  • możliwość pracy hybrydowej
  • udział w budowaniu struktur projektowych firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.