Przejdź do treści

AB INDUSTRY S.A.

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i budujemy zakłady przemysłowe. Wyposażamy je w instalacje procesowe oraz projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i elektryki. Posiadamy ogromne doświadczenie w relokacji zakładów i linii produkcyjnych. Realizujemy projekty na całym świecie, nasz doświadczony 120 osobowy zespół inżynierów realizuje je w sposób Uczciwy, Profesjonalny i Na Czas

Kierownik robót sanitarnych / robót technologicznych

Miejsce pracy: Macierzysz / Warszawa

Opis stanowiska

  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją robót, w oparciu o umowę, wymagania techniczne, dokumentację techniczną i pozostałe dokumenty związane z nadzorowanymi pracami,
  • zlecanie robót i rozliczanie podwykonawców,
  • współpraca z klientem / podykonawcami / dostawcami,
  • raportowanie postępu prac

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność do pracy w delegacji
  • znajomość  oprogramowania MS Office,  CAD,
  • motywacja i proaktywne nastawienie,
  • umiejętność pracy zespołowej w profesjonalnej grupie inżynieryjnej,
  • prawo jazdy kategorii B,

Dodatkowymi atutami będą:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,
  • znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.