Przejdź do treści

AB INDUSTRY S.A.

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i budujemy zakłady przemysłowe. Wyposażamy je w instalacje procesowe oraz projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i elektryki. Posiadamy ogromne doświadczenie w relokacji zakładów i linii produkcyjnych. Realizujemy projekty na całym świecie, nasz doświadczony 120 osobowy zespół inżynierów realizuje je w sposób Uczciwy, Profesjonalny i Na Czas

Opiekun Klienta / Inżynier sprzedaży

Miejsce pracy: Macierzysz / Warszawa

Opis stanowiska

  •  opieka nad klientami,
  • obsługa i wsparcie techniczne klienta,
  • przygotowywanie wycen i ofert handlowych,
  • negocjowanie warunków handlowych z dostawcami,
  • raportowanie i monitorowanie sprzedaży.

Wymagania

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • gotowość do przygotowywania kosztorysów i ofert,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do intensywnej nauki i nowych wyzwań,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • motywacja i proaktywne nastawienie,
  • prawojazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.