Przejdź do treści

AB INDUSTRY S.A.

AB Industry S.A. to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i budujemy zakłady przemysłowe. Wyposażamy je w instalacje procesowe oraz projektujemy i wdrażamy rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej i elektryki. Posiadamy ogromne doświadczenie w relokacji zakładów i linii produkcyjnych. Realizujemy projekty na całym świecie, nasz doświadczony 120 osobowy zespół inżynierów realizuje je w sposób Uczciwy, Profesjonalny i Na Czas

Inżynier budowy branży rurociągowej (piping)

Miejsce pracy: Macierzysz / Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie prac związanych budową rurociągów przemysłowych,
  • zamówienia i kompletacja materiałów,
  • dbanie o zachowanie jakości prac montażowych i sprawalniczych,
  • przygotowanie dokumentacji jakościowej,

Wymagania

  • min. 1 rok doświadcenia w pracy związanej z budową rurociągów lub intalacji przemysłowych,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • motywacja i proaktywne nastawienie,
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,
  • znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.