Przejdź do treści

Projektant / Wdrożeniowiec Instalacji Technologicznych

Miejsce pracy: Macierzysz

Zakres obowiązków

  • projektowanie nowych oraz modyfikacje funkcjonujących procesów technologicznych,
  • wykonywanie obliczeń i schematów procesowych,
  • dobór i specyfikowanie urządzeń, armatury i wyposażenia technologicznego,
  • przeprowadzenie wdrożenia i rozruchu instalacji,
  • udział w relokacji instalacji technologicznych,

  • branżowe wykształcenie techniczne,
  • umiejętność projektowania w oprogramowaniu CAD,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w projektowaniu, obliczaniu parametrów rurociągów i bilansów cieplnych
  • doświadczenie w relokacji maszyn/urządzeń, całych linii produkcyjnych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm