Przejdź do treści

Projektant instalacji elektrycznych SN - średniego napięcia

Miejsce pracy: Macierzysz

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych średniego napięcia
  • opracowywanie schematów sterowania automatyki zabezpieczeniowej
  • wykonywanie obliczeń elektrycznych ( obliczenia zwarciowe, bilans mocy, obliczenia kablowe)
  • przygotowywanie zestawienia materiałowego pod zamówienie (list kablowych, tras kablowych, uziemienia)
  • wykonywanie schematów jednokreskowych i wykonawczych

  • min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych średniego napięcia
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych i dyspozycyjność
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Elektrotechnika, Mechatronika, Automatyka i Robotyka itp.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w projektowaniu w środowisku AutoCAD i EPLAN
  • doświadczenie przy sporządzaniu projektów architektoniczno-budowlanych
  • uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami branży elektrycznej
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm