Przejdź do treści

AB Industry S.A.  to generalny wykonawca inwestycji przemysłowych pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Działamy w branżach: chemicznej, oczyszczalniach ścieków, spożywczej, kosmetycznej i farmaceutycznej. Szeroki wachlarz oferowanych usług pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.

Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Puławy

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Opieka nad dotychczasowymi klientami,
  • Obsługa i wsparcie techniczne klientów,
  • Przygotowywanie wycen i ofert handlowych,
  • Przygotowywanie koncepcji technicznych,
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami,
  • Raportowanie i monitorowanie sprzedaży.

Wymagania

  • Uczciwość,
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych,
  • Gotowość do przygotowywania kosztorysów i ofert,
  • Dyspozycyjność,
  • Gotowość do intensywnej nauki i nowych wyzwań,
  • Rzetelność i zaangażowanie w pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Ważny paszport.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie karty sportowej Fitprofit oraz nauki języka angielskiego
  • Miejsce parkingowe obok budynku siedziby
  • Stabilność zatrudnienia i długofalową perspektywę rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak monotonii w pracy i różnorodność zadań
  • Udział w unikalnych, innowacyjnych projektach realizowanych przez Spółkę

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja@abindustry.com

z dopiskiem „Inżynier sprzedaży - Puławy”

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.